AKTUALNOŚCI

NABOŻEŃSTWO – 11.04.2021

Jest już dostępny zapis nabożeństwa online na niedzielę 11 kwietnia 2021 roku. Słowem dzieli się tym razem brat Craig, którego dzielnie wspomaga tłumaczeniem brat Tomasz. Zapraszamy do obejrzenia i do modlitwy.

0 komentarzy

COMMUNIO SANCTORUM

W dziale „Rozważania” jest dostępny kolejny wpis. Tym razem zastanawiamy się nad pojęciem „Communio Sanctorum”, czyli czym tak naprawdę jest „świętych obcowanie”. Serdecznie zapraszamy do lektury, jak również do dyskusji na ten temat, za pomocą komentarzy na dole tekstu. Chwała Panu!

NABOŻEŃSTWO – WIELKANOC 2021

Jest już dostępny zapis nabożeństwa online na Wielkanoc 2021 roku. Słowem dzieli się tym razem brat Adam, który również zadbał o oprawę muzyczną, wspomagają go brat Mieczysław i siostra Krystyna. Chrystus zmartwychwstał – prawdziwie zmartwychwstał!

BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT!

„Jeśli nie ma zmartwychwstania, to i Chrystus nie zmartwychwstał. A jeśli Chrystus nie zmartwychwstał, daremne jest nasze nauczanie, próżna jest także wasza wiara”. (1Kor, 15, 13-14) To dla każdego z nas wyjątkowy czas. Wspominamy najważniejsze wydarzenia z ziemskiego życia Jezusa Chrystusa – Jego bolesną śmierć i chwalebne zmartwychwstanie. A wszystko to dla naszego zbawienia, wszystko… Czytaj więcej »BŁOGOSŁAWIONYCH ŚWIĄT!

NABOŻEŃSTWO 28.03.2021

Jest już dostępny zapis nabożeństwa w naszym zborze z dnia 28 marca. Nabożeństwo prowadzi brat Andrzej, kazaniem w temacie 3 Listu apostoła Jana podzieli się tym razem brat Evgen. Serdecznie zapraszamy do wspólnego oglądania, póki ciągle jeszcze nie możemy spotkać się w dawnej formie.